LOGAR YERİ TESPİTİ

Bursa logar yeri tespiti
Rögar ya da diğer adıyla logar nedir?
Rögar; kanalizasyona inmek ve tıkanıklığı gidermek üzere yapılmış özel bacaya verilen isimdir. Logar’ın teknik olarak bir anlamı yoktur.
Rögar tıkanıklığı nasıl tespit edilir?
Bina içerinde pis su giderinin, yavaş tahliyesi ya da hiç gitmemesi durumunda rögarın açılıp kontrol edilmesi gerekir. Ama çoğu durumda rögar yeri unutulmuştur ya da üstü kapatılmıştır. Dolayısıyla bulunması gerekir. Bu durumda özel detektör ile yer bulma cihazı devreye girer.

Rögar yerini tespit etme

Bursa'da binanız ve çevresinde yerini bilmediğiniz rögar tespitini özel kameralı sistemler ve dedektörler sayesinde yapıyoruz. Bu sayede çok kısa bir zaman içerinde kayıp tıkanan rögar bulunmuş oluyor. Zemininizde gereksiz kırılmamış olur, hem de zamandan tasarruf etmiş olursunuz. Nerede olduğunu bilemediğiniz bina veya iş yeri rögar tespitini, kamera ve detektörler sayesinde buluyoruz. Rögarın yerini hiçbir kırılma, kazma işlemi olmadan kesin olarak tespit edebiliyoruz. Üzeri her ne ile kapalı olursa olsun, derinliği 5metreye kadar bulunabilir. Firmamız sektöründe lider bakış acısı ile yenilikçi ve teknoloji yakinen takip ederek her türlü ekipmana sahip firmalar arasında yer almaktadır. Tuvalet gideri, lavabo gideri, mutfak gideri tıkanıklığı, her türlü boru tıkanmaları ve bu boruların görüntüleme sistemleri ile görüntülenmeleri işlemlerini tek kalemde yaparak, sorunuzu en kısa sürede çözüyoruz.