GİDER AÇMA

Bakır Tesisat Onarımı

Bakır boru sağlamlığı, Antibakterist özelliği, Basınca dayanıklığı, iletkenliği ve tasarruflu olma sebebiyle dünyada yoğun olarak kullanılır.

Bakır borunun ülkemizde az tanınması, bu borularda oluşan tadilat ve kaçak arızalarını yaptırmakta ki zorlukları bilmekteyiz. Yılların verdiği tecrübemizle Bursa da bakır boru arıza ve tadilatlarınız da bizi güvenle tercih edebilirsiniz

Banyo Tıkanıklığı Açma

Banyo giderim tıkandı ne yapmalıyım; Marketlerden alınan kimyasallar geçici olarak sorunu çözmüş gibi görünse de gider borularına zarar verecek ve tam olarak temizlememiş olacaktır. Uzman yardımı olmadan diğer denediğiniz yöntemler ile daha çok gider tıkanabilir, banyonuza zarar verebilirsiniz. Size bir de tadilat masrafları çıkartabilir. Bursa gider açma firması olarak banyo giderlerini, küvet giderlerini Kameralı görüntüleme sistemi yardımı ile Tıkanmaya neden olan cismi belirliyoruz. Hiçbir yere zarar vermeden banyo giderini, küvet giderini açıyoruz. Bursa da küvet gideri açma, banyo gideri açma ile ilgili problemler için haftanın 7 günü bizleri arayabilirsiniz.

.

Gider Açma

Pis su tesisatları arasında tuvalet tıkanıklıkları da en fazla şikayet edilen konular arasında gelir. Bilinen yöntemlerde gider tıkanıklığı açma işlemi kırmadan gerçekleştirilemez. Bu da büyük bir sorunu beraberinde getirir. Çünkü kırma işleminden sonra tadilat gerekir ki bunun da maliyeti oldukça büyüktür. Kırılan fayanslar, kırılan yer döşemesi, büyük tadilatı gerektiren işlemlerdir.

Giderin tıkanması artık modern yöntemlerle açılabilir. Bunun için kameralı robot kanal açma cihazları geliştirilmiştir. Bu cihazlar tıkalı gider açma yöntemlerini çok daha modern bir hale getirmiştir. Kurumsal firmalar atık su tıkanıklığı açma işlemini kırmadan yerine getirmektedir.

PROFESYONEL
EKİP PROFESYONEL TECHİZAT

TIKANIKLIK AÇMA

Yılların verdiği tecrübe ile firmamız teknolojiyi yakından takip ediyor ve uyguluyor. İşinin ehli olan ustalarımız tuvalet atık su gideri borularında tıkanmaya sebebiyet veren maddeleri keşfedip tuvalet tıkanıklığı açma robotuyla olaya müdahale ederler. Kanalizasyon borularının rögar çukuruna dökülene kadar izlediği boru mesafesi kısa olması gereklidir. Bulaşıkları yıkarken su ile birlikte giden yağlar gider boruların tıkanmasına sebep olur. Gider borunuz tıkandığında lavabo tıkanıklığı açma servisinden yararlanabilirsiniz. Tuvalet tıkanıklığı açma konusunda teknolojik gelişmeleri sürekli yakından takip eden bir firma olarak tıkalı giderleri özel kameralı makinalar ile kırmadan dökmeden açıyoruz.